Ferratumi https://laendle.info/ palgapäevalaenude ülevaade

Kui olete võlgu sellisele inkassofirmale nagu Ferratum, peaksite teadma, mida võite oodata. Ferratumil on algsel võlausaldajal võrdsed õiguslikud volitused. Sellisena võivad nad teid mõistlikkuse piires teie võlga taga ajada. Siiski ei saa nad teid ahistada ega teile ebamõistlikul ajal helistada. Samuti ei saa nad teie kaupa ilma teie loata vastu võtta. Kui te ei soovi neilt mingeid edasisi toiminguid aktsepteerida, peaksite sellest keelduma.

boonuslaen

Kui teil on vaja laenata paar tuhat dollarit, pakub Ferratum ühekordse maksega laenu ilma käendaja või tagatiseta. Nende sooduslaen on maksimaalselt neliteist päeva ja teil peab olema igakuine sissetulek. Ferratum võib teid heaks kiita, kui teie sissetulek on vahemikus 2100–5000 dollarit. Ettevõte on avatud seitse päeva nädalas ja selle peakontor asub Torontos, Ontarios. Taotlejad võivad külastada oma peakontorit tööajal, kuid sissepääsud ei ole lubatud.

Ferratumi laenu tagasimaksmiseks võib kuluda https://laendle.info/ kolm kuni 12 kuud. Laenu saamiseks peate esitama pangakonto ja pangakonto andmed. Pärast heakskiitmist kantakse laenuraha teie määratud pangakontole. Intressimäära määrab laenuvõtja soovitud palgapäev, kuid intressimäärad on Austraalia seadustega lubatud maksimummäärad. Olete kohustatud laenu tagasi maksma teie määratud kuupäeval. Ferratum pakub mobiilipanga pakette mugava juurdepääsuga rahadele.

Kuigi ettevõtte ärimudel on keskendunud kallitele tarbijalaenudele, seisab see silmitsi mitmete väljakutsetega alates tarbijate eelistuste muutmisest kuni suurenenud regulatiivse kontrollini. Kuigi selle finantsvõimendus on langenud veidi alla Fitchi baasprognoosi, on see siiski kõrgem kui pandeemiaeelsel tasemel ja finantsvõimenduse vähendamise strateegia on keeruline, kui ettevõttel ei õnnestu positiivset rahavoo kasvu luua. Ferratum ei ole veel kasumlik, kuid selle juhtkond on tulevikuväljavaadete suhtes ettevaatlikult optimistlik.

Ferratum UK pakub ka järelmaksu laenu.Järelmaksu laenu saab korraldada mitme kuu või isegi aasta jooksul. Omandilaenu puhul ei pea laenu kohe tagasi maksma. See valik on eriti kasulik, kui vajate suuremat laenu kui tavaline palgapäevalaen. See on ka mugav ja seda saab kiiresti taotleda. Nii pääsete rahale ligi 24 tunni jooksul. Samuti saate raha kohe homme ilma probleemideta kasutada.

Vaatamata sellele, et Ferratum Australia on krediitkaardifirma, pakub see muutuva intressimääraga ja lihtsate tagasimaksetingimustega laene. Ferratum pakub väikeseid veebilaene tarbijatele, kes ei saa laenu saada traditsioonilistelt laenuasutustelt. Nendele puudustele vaatamata peaksite siiski kaaluma neid, kui vajate kiiresti raha. Ferratumi veebikontod annavad teile täieliku juurdepääsu nende finantsdokumentidele. Ja kuna neid reguleerib Financial Conduct Authority, ei pea te pettuste pärast muretsema.

es_ES