Kuidas leida tagatiseta laen eraisikule taskukohast väikelaen

Soodsat väikelaenu otsides peaks teie esimene peatus olema teie naabruskonna tagatiseta laen eraisikule laenupartnerlus. Need organisatsioonid on üldiselt sularaha eest vastutavad organisatsioonid, seega pakuvad nad teile tõenäoliselt taskukohast laenu, kui vastate teatud miinimumnõuetele. Paljud krediidiühistud vaatavad teie hoiukontot ja rohkem kui lihtsalt teie krediidiskoori, kui otsustate, kas olete hea laenukandidaat. Samuti peate olema liige ja oma säästukontole deponeerinud vähemalt 25 dollarit.

laen välismaalt

Kuigi see reegel pole täiuslik, on see teretulnud muudatus olemasolevatest reeglitest. FDIC on tühistanud kaks olulist tarbijakaitset: väikelaenu 36-protsendilise aastase intressimäära ülempiiri ja pankadele kehtestatud uue nõude kontrollida laenuvõtja suutlikkust laenu tagasi maksta. Kuigi CFPB ei ole selles küsimuses veel lõplikku otsust teinud, on need reeglid teretulnud. Kuigi CFPB ei saa muuta väikelaenude nõudlust ega rahaliselt ebastabiilsete ameeriklaste arvu, võib see ära hoida nende perede võlgadesse sattumise.

Soodne väikelaen aitab teil tasuda mis tahes isikliku vajaduse eest. Neid laene saab kasutada võlgade konsolideerimiseks, kodu renoveerimiseks, pulmadeks, reisikuludeks ja raviarveteks. Nende laenude tähtaeg võib ulatuda kuuest kuust kuni seitsme aastani, mida pikema tähtajaga, seda kõrgem on intressimäär. Raha säästmiseks valige termin, mis sobib teie eelarve ja sissetulekuga. Mõelge, kui palju peate laenu koguintressi maksma, et teha kindlaks, kui taskukohane see on.

Kuigi seda tüüpi krediit ei ole nii laialdaselt saadaval kui suuremad laenud, on siiski oluline, et asutused koostaksid makseplaanid, et aidata laenuvõtjatel põhiosa tagasi maksta ja vältida laenu rikkumist. Laenu tähtaeg peaks olema piisavalt pikk, et vähendada üldist tasumata jääki – vähem kui kolm aastat. Kui väikelaen jääb tagasi maksmata, siis laenu pikendatakse ja laenuvõtja peab otsast alustama. See on levinud probleem ja väikelaen aitab sellest üle saada.

Kui te ei vaja laenu 500 dollari või vähema väärtusega, on palju Interneti-laenuandjaid, kes pakuvad isiklikke laene vahemikus 1000–3000 dollarit. Mõned neist laenuandjatest on kiired ja mugavad, samas kui teised kontrollivad teie krediiti enne teie heakskiitmist. Lisaks võtavad mõned laenuandjad algatamistasu vahemikus 1% kuni 5% laenusummast, seega on oluline võrrelda erinevate laenuandjate tasusid ja tingimusi. Kui leiate oma vajadustele vastava laenuandja, taotlege laenu. See on vaeva väärt.

Eraisikulaenud on mugav viis ootamatute väljaminekutega toimetulekuks. Interneti-laenuandjad ja enamik kontoühinguid pakuvad väikest rahastamist. Siiski võivad nad nõuda kõrgemaid intressimäärasid kui krediidiühistu või veebilaenuandja. Oluline on meeles pidada, et isiklikud laenud ei nõua tagatist, nii et inimesed, kellel on vähem kui täiuslik krediit, võivad neile kvalifitseeruda, kuid nad peavad maksma kõrgemat intressi. Kui teil pole tagatist, mida tagatiseks panna, kaaluge väiksema isikliku laenu võtmist.

es_ES